14 października odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie klas VI przygotowali okolicznościową część artystyczną. Na początku zostały zaprezentowane cztery scenki przedstawiające w sposób humorystyczny zajęcia lekcyjne z następujących przedmiotów -  język polski, matematyka, biologia i chemia.  Następnie, aby wnieść nieco jesiennego słońca i luzu w mury naszej szkoły, szóstoklasiści przedstawili najnowszą kolekcję marki TANI ARMANII przygotowaną specjalnie dla nauczycieli.  Zaprezentowane stroje bardzo przypadły do gustu naszym pedagogom, którzy nagrodzili każdą kreację gromkimi brawami.

Na zakończenie uczniowie wyrecytowali wiersze, w których podziękowali nauczycielom za ich trud włożony w edukację oraz wychowanie. 

Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji otrzymali także życzenia od Samorządu Uczniowskiego oraz od Rady Rodziców.