Fantastycznie zaprezentowały się zawodniczki z naszej szkoły, które rywalizowały w rozgrywkach w piłce nożnej dziewcząt. Najpierw uczestniczyły w zawodach gminnych, które zostały organizowane na hali sportowej w Gnojniku. Tam nasza drużyna zajęła I miejsce i awansowała do zawodów powiatowych.

WYNIKI ROZGRYWEK GMINNYCH

1 miejsce – PSP Uszew
2 miejsce – PSP Biesiadki
3 miejsce – PSP Gnojnik
4 miejsce – PSP Lewniowa
5 miejsce – PSP Gosprzydowa

Podczas rozgrywek powiatowych, które odbyły się na hali sportowej w Szczurowej nasze zawodniczki rywalizowały z drużynami ze szkół powiatu brzeskiego. Zmagania powiatowe były bardzo zacięte i emocjonujące. Dziewczęta znów okazały się najlepsze i zajęły I miejsce w powiecie. Dzięki tej wygranej awansowaliśmy do zawodów wojewódzkich.

WYNIKI SPOTKAŃ POWIATOWYCH:

Rocznik 2005 i młodsi:
Brzesko – Uszew 0:1
Brzesko – Borzęcin 3:0
Uszew – Borzęcin 5:0
Szczurowa – Porąbka Uszewska 2:0
Szczurowa – Iwkowa 0:0
Porąbka Uszewska – Iwkowa 1:0

Uszew – Porąbka Uszewska 4:0
Brzesko – Szczurowa 0:2

Mecz o III miejsce: Porąbka Uszewska – Brzesko 0:1
Finał: Uszew – Szczurowa 1:0