20 grudnia 2019 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste spotkanie świąteczne, podczas którego zostało zaprezentowane widowisko o tematyce bożonarodzeniowej. Główne role odegrali w nim uczniowie klas IIIa i IIIb. Ubrani w przepiękne stroje przypomnieli historię związaną z przyjściem na świat Jezusa i zaśpiewali najpiękniejsze kolędy. Jasełka zakończyła pastorałka „Biegną mali pastuszkowie”. Następnie pani Dyrektor złożyła wszystkim życzenia świąteczne, po czym zebrani na sali uczniowie i nauczyciele odśpiewali kilka kolęd przy akompaniamencie pana Jakuba Kądziołki. Po zakończeniu spotkania odbyły się wigilie klasowe. Dzień ten był wolny od zajęć dydaktycznych.

Korzystając z obecności na sali wszystkich uczniów pani Dyrektor Barbara Kondziołka wręczyła nagrody uczniom biorącym udział w konkursach: recytatorskim, ortograficznym oraz plastycznym na najładniejszą choinkę i ozdobę choinkową.

Laureaci konkursów:

1. Konkurs dla uczniów klas I-III na najładniejszą choinkę:

I miejsce – Dawid Grabania – klasa III b

II miejsce – Hubert Kostuch – klasa I a

III miejsce – Magdalena Krzan – klasa I b

Wyróżnienia:

Julia Paterek, Maksymilian Toboła, Maria Buda, Kinga Cabała, Samuel Stec, Eryk Czernecki.

1. Konkurs dla klas IV-VIII na najładniejszą ozdobę choinkową:

I miejsce – Maksymilian Klecki – klasa VI a

II miejsce – Kacper Świerczek – klasa VIII

III miejsce – Julia Cabała – klasa VII

1. Szkolny Konkurs Ortograficzny:

Paulina Górak, klasa Va – Szkolna Mistrzyni Ortografii.

1. Konkurs patriotyczno-recytatorski dla klas III:

I miejsce – Szymon Pisarczyk – klasa III b

II miejsce – Jakub Paff – klasa III a