Obchody święta naszych babć i dziadków są tradycją na stałe wpisaną w kalendarz imprez szkolnych. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości. Ta wspaniała uroczystość odbyła się 22 stycznia pod hasłem „Cała nasza gromadka kocha babcię i dziadka”. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Były to wiersze, okolicznościowe piosenki, scenki humorystyczne, Familiada oraz jasełka. Goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu swoich wnuczek i wnuczków, którzy uczęszczają na zajęcia zespołu tanecznego oraz występ szkolnych cheerleaderek. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a szanowni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych dziadków własnoręcznie wykonanymi upominkami. Frekwencja jak co roku była wysoka. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci poprzez wiersz, piosenkę i taniec mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia oraz podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy pomogli w organizacji poczęstunku, a także upiekli ciasta.