Wyniki konkursu literackiego

Święty Jan Paweł II w moich wspomnieniach”

W związku z 100. rocznicą urodzin św. Jana Pawła II został ogłoszony konkurs literacki „Święty Jan Paweł II w moich wspomnieniach” adresowany do uczniów kl. IV-VIII naszej szkoły.

Na konkurs wpłynęło 5 wywiadów. Jury postanowiło nagrodzić wszystkie nadesłane prace, ponieważ każda z nich zasługuje na wyróżnienie.

Dziękujemy Paniom, które udzieliły wywiadów za to, że podzieliły się z nami wspomnieniami i przeżyciami związanymi ze św. Janem Pawłem II.

Dziękujemy uczestnikom za podjęcie wysiłku przygotowania pracy konkursowej. Gratulujemy dziennikarskiej dociekliwości w docieraniu do ciekawych informacji i życzymy dalszych sukcesów literackich.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymują cząstkową ocenę celującą z historii, natomiast wręczenie nagród książkowych odbędzie się na początku nowego roku szkolnego.

Maks Klecki -wywiad

Wywiad Eryk Świerad