Tak wiele zawdzięczamy naszym Babciom i Dziadkom, dlatego w naszej szkole zawsze pamiętamy o ich święcie. W tym roku ta niecodzienna uroczystość odbyła się 24 stycznia 2024 r. i została przygotowana przez uczniów klas I-III oraz młodzież z klasy VII. Babcie i Dziadkowie licznie przybyli do naszej szkoły, gdzie wypatrywały ich podekscytowane wnuczęta. W pięknie udekorowanej sali na tle betlejemskiej szopki uczniowie klasy VII przedstawili jasełka, a następnie dzieci z klas młodszych zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie, taneczne oraz aktorskie. Przed gośćmi wystąpiły także grupy kolędników działające przy Świetlicy Wiejskiej w Uszwi. Po części artystycznej uczniowie zaśpiewali Babciom i Dziadkom „Sto lat” oraz wręczyli samodzielnie wykonane upominki. Do życzeń dołączyła się również Pani Dyrektor. Na zakończenie uroczystości nasi goście mieli okazję do rozmów i wspomnień podczas słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców. Był to niezwykły dzień pełen uśmiechów, radości i wzruszeń.

Dziękujemy drogim Babciom i Dziadkom za przyjęcie naszego zaproszenia oraz życzymy dużo zdrowia, pociechy z wnucząt i długich lat życia.