W ostatni dzień stycznia w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa, na której uczniowie zaprezentowali się w najróżniejszych przebraniach. Podczas imprezy zorganizowano liczne zabawy. Nie zabrakło także konkursów z cennymi nagrodami rzeczowymi. Jednym z nich był międzyklasowy konkurs karaoke. Zwyciężyli w nim siódmoklasiści, którzy przy własnym akompaniamencie zaśpiewali przebój zespołu Baciary „Siedem czerwonych róż”. Tuż za nimi uplasowała się klasa 3 a, natomiast trzecie miejsce zajęła klasa 5 b. Atrakcją imprezy był piękny występ szkolnych cheerleaderek. Wspaniała zabawa sprawiła uczniom dużo radości, dlatego społeczność szkolna z niecierpliwością czeka na kolejne tego typu imprezy.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie tego wydarzenia. Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do sponsorów, dzięki którym uczestnicy zabawy mogli cieszyć się licznymi nagrodami!

Nagrody ufundowali: Studio Figura Brzesko, CMC Gnojnik, Restauracja ,,Planeta” Brzesko, ,,Oknodrewal”, Marta Pacura-Domagała, PAGEN Gnojnik, Siłownia 36 minut Brzesko, Firma Polstar.