Podsumowanie sportowych dokonań naszych uczniów w rozgrywkach sprawnościowych dzieci i młodzieży na terenie gminy Gnojnik.

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ W GNOJNIKU

W zawodach uczestniczyły drużyny dziewcząt i chłopców z naszej szkoły.

Dziewczęta uplasowały się na III miejscu, osiągając w zawodach jedną wygraną, dwa remisy i jedną przegraną. Chłopcy zajęli II miejsce, zdobywając następujące wyniki:

Uszew – Gnojnik 2-1

Uszew – Biesiadki 2-3

Uszew – Lewniowa 1-0

Uszew – Gosprzydowa 2-1

ZAWODY W TENISIE STOŁOWYM

Zawody zostały rozegrane w Szkole Podstawowej w Uszwi. Do rywalizacji przystąpili uczniowie z wszystkich szkół z terenu gminy Gnojnik. Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi chłopcy. Uzyskali wysokie lokaty i wywalczyli awans do zawodów powiatowych.

I miejsce zajął Konrad Hosaniak – uczeń klasy IV, który pokonał dużo starszych kolegów z innych szkół

IV miejsce - Adrian Piekarz

V miejsce - Wiktor Kubacki

VI miejsce - Nikodem Kopeć

Wszyscy ci zawodnicy reprezentowali nas podczas zawodów powiatowych, gdzie po zaciętych meczach i kilku wygranych zajęli miejsca poza podium.

PIŁKA KOSZYKOWA CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT

Podczas zawodów rozgrywanych w Szkole Podstawowej w Gnojniku nasze drużyny zajęły dwa IV miejsca.

PIŁKA SIATKOWA

Zawody sportowe w piłce siatkowej dla dziewcząt odbyły się w Szkole Podstawowej w Lewniowej , a dla chłopców w Szkole Podstawowej w Biesiadkach.

Obie drużyny: żeńska i męska zaprezentowały się bardzo dobrze, uzyskując III miejsca.

PUCHAR TYMBARKU

Nasi uczniowie rywalizowali także w Turnieju o Puchar Tymbarku w piłce nożnej rozgrywanym w Szkole Podstawowej w Gnojniku. Chłopcy zajęli w zawodach wysokie II miejsce.

mgr Kamil Kuras