W dniach 16 – 17 października 2018 r. na hali sportowej w Gnojniku odbył się turniej piłki nożnej, do którego przystąpiły drużyny z wszystkich szkół Gminy Gnojnik. Zawody były rozgrywane w dwóch grupach: starszej i młodszej. Reprezentacja naszej szkoły zajęła III miejsce w kategorii grup starszych.

Na początku listopada 2018 r. na sali gimnastycznej szkoły w Uszwi spotkali się uczniowie i uczennice klas siódmych, ósmych oraz oddziałów gimnazjalnych, by rozegrać turniej tenisa stołowego drużynowego. Na zawody przyjechały drużyny z wszystkich szkół podstawowych w Gminie Gnojnik. Reprezentantki Uszwi: Alicja Hosaniak i Roksana Wąs zdobyły I miejsce i reprezentowały naszą gminę na zawodach powiatowych w Sufczynie, zajmując IV lokatę.