13 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Okolicznościową część artystyczną przygotowali uczniowie klasy III gimnazjum i klasy VII a, którzy w humorystyczny sposób zaprezentowali najnowsze trendy mody nauczycielskiej. Mieliśmy okazję zobaczyć propozycje strojów dla nauczycieli: matematyki, języka polskiego, historii, biologii, zajęć artystycznych, wychowania fizycznego oraz dla dyrektora.

Po występie przyszedł czas na wyrazy wdzięczności i życzenia dla wszystkich pracowników szkoły od uczniów a także przewodniczącej Rady Rodziców Pani Zofii Kleckiej.

Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor Bogumiła Jagielska podziękowała gronu pedagogicznemu oraz pracownikom obsługi i administracji za trud codziennej pracy.