25 stycznia w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. Podczas imprezy uczniowie klas I - IV wzięli udział w konkursie na najciekawsze karnawałowe nakrycie głowy. Wyniki są następujące:

I miejsce: Maksymilian Pytel - kl. III b

II miejsce: Wiktoria Cebula - kl. III a

III miejsce: Wiktoria Gagatek - kl. IV a

 Wyróżnienia: Dawid Grabania - kl. I a, Magdalena Zych - kl. III a, Nikodem Białka - kl. III a

 Uczniowie klas V - VII oraz klas gimnazjalnych rywalizowali w konkursie „Gwiazdy disco polo”. Aplauz publiczności zyskał występ Sławomira przygotowany przez kl. II b, która zwyciężyła w konkursie. Drugie miejsce zajęła kl. V, a trzecie kl. VII b.

Nagrody dla wszystkich uczestników konkursów ufundował Samorząd Uczniowski. Najważniejszą częścią imprezy była zabawa taneczna, podczas której uczniowie klas młodszych zaprezentowali się we wspaniałych strojach karnawałowych.

W organizację imprezy włączyła się Rada Rodziców, przygotowując pyszny poczęstunek.