Karnawał to fantastyczny okres w kalendarzu nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci. To świetna okazja, aby sprawdzić swoje możliwości na parkiecie i miło spędzić czas, dlatego 28 stycznia w naszej szkole odbył się tradycyjny bal, podczas którego najmłodsze klasy miały możliwość wspólnego tańczenia i śpiewania. Uczniowie z klas I-III bawili się przy muzyce oraz podczas różnych gier i zabaw zorganizowanych przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej. Rodzice przygotowali dla swoich pociech przepiękne stroje, w których dzieci pięknie wyglądały. Na parkiecie pojawiły się księżniczki, biedronki, motylki, królewny …Uczniowie zostali również poczęstowani pyszną pizzą i soczkiem. Zabawa karnawałowa była udana i pełna wrażeń.