26 kwietnia 2021 roku w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Brzesku odbył się II Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej „Be a Star”. Patronat nad wydarzeniem objęło Starostwo Powiatowe w Brzesku. Jury oceniało kunszt artystyczny, poprawność językową oraz ciekawą interpretację utworu. Naszą szkołę reprezentowało dwoje uczniów: Weronika Osada - uczennica klasy VIII i Hubert Klecki - uczeń klasy VIb. Spośród 23 uczestników, którzy w dobie pandemii zmuszeni byli nadesłać swe występy w formie plików wideo, komisja konkursowa zauważyła i doceniła talent naszej ósmoklasistki. Weronika zajęła I miejsce w kategorii klas VII-VIII, prezentując utwór Christiny Aguilery „Hurt”. Nagrodzony występ można obejrzeć na stronie internetowej PSP nr 3 w Brzesku.

Laureatce serdecznie gratulujemy!

Weronika