9 czerwca po raz kolejny odbył się w naszej szkole Gminny Konkurs z Języka Angielskiego dla uczniów klas szóstych. Każdą szkołę reprezentowały dwie osoby. Z naszej placówki byli to Paulina Górak z klasy VI a oraz Adam Czchowski z klasy VI b. Konkurs składał się z pięciu części: słuchanie, czytanie, gramatyka, słownictwo oraz funkcje językowe. Za przygotowanie poszczególnych części byli odpowiedzialni nauczyciele angliści z naszej gminy. Najlepszy okazał się Michał Górak z PSP w Lewniowej, który zajął I miejsce. Wszyscy uczestnicy konkurs otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez wydawnictwa językowe Oxford University Press oraz Pearson. Laureatom, jak i uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce języka angielskiego.