W czerwcu 2022 r. klasa II zakończyła realizację zadań z edukacji cyfrowej w ramach projektu „MegaMisja” z Orange. Głównym jego celem było pokazanie dzieciom, jak wiele wartościowych treści kryje Internet oraz jak korzystać z niego w bezpieczny sposób. Uczniowie poznali zasady publikowania w sieci tekstów, zdjęć oraz filmików. Dowiedzieli się także, że źródła informacji mogą być wiarygodne i niewiarygodne oraz że w mediach można znaleźć informacje prawdziwe i fałszywe. Podczas zajęć dzieci uczyły się również, jak korzystać z poczty elektronicznej, w jaki sposób prezentować się za pomocą nicków czy awatarów oraz poznały zasady komunikacji bezpośredniej i pośredniej. Uczniowie dowiedzieli się również, jak chronić swoją prywatność w sieci, unikać niebezpieczeństw, przestrzegać netykiety, praw autorskich oraz jak tworzyć proste grafiki, dźwięki i filmy.

Przez cały rok szkolny uczniowie za zrealizowane zadania otrzymywali nagrody rzeczowe, m. in. zestawy plastyczne, książki, edukacyjne gry planszowe oraz dwa tablety.