25 października w naszej szkole miało miejsce uroczyste wręczenie nagród laureatom Gminnego Konkursu Plastycznego BARWY JESIENI skierowanego do uczniów klas I-III.

Konkurs zorganizowany został w ramach realizacji innowacji pedagogicznej w świetlicy szkolnej dotyczącej rozwijania edukacji plastycznej oraz przyrodniczej z wykorzystaniem darów przyrody , której celem jest kształtowanie postaw proekologicznych oraz pobudzanie kreatywności dzieci.

Na konkurs wpłynęły piękne prace plastyczne oddające barwy i urok jesieni ze wszystkich szkół podstawowych z naszej gminy.

Raz jeszcze publikujemy listę laureatów, którzy z rąk pani dyrektor otrzymali nagrody i dyplomy:

I miejsce ex aequo

• Klaudia Gruca kl.I PSP Gosprzydowa
  • Wojciech Wach kl.II PSP Lewniowa
  • Maja Pawełczyk kl.IIa PSP Uszew

II miejsce ex aequo

• Marta Witkowska kl.IIa PSP Gnojnik
  • Szymon Urban kl.III PSP Biesiadki
  • Zuzanna Świerczek kl.III PSP Uszew

III miejsce ex aequo

• Aleksandra Cieśla kl.III PSP Lewniowa
  • Karol Szafrański kl.II PSP Lewniowa
  • Bartosz Krakowski kl.I PSP Biesiadki

Wyróżnienia:

• Sebastian Gajec kl.I PSP Gosprzydowa
  • Karol Buda kl.IIb PSP Uszew
  • Jakub Pabian kl.II PSP Lewniowa
  • Liliana Robak-Koloda kl.I PSP Uszew
  • Karol Ruszaj kl.IIb PSP Gnojnik
  • Przemysław Garpiel kl.I PSP Gosprzydowa

Serdecznie gratulujemy autorom najciekawszych prac, dziękujemy za udział w konkursie, a także za zaangażowanie rodzicom i nauczycielom.