Gminny Turniej Szachowy

8 listopada nasza szkoła była gospodarzem Gminnego Turnieju Szachowego w szachach drużynowych, w którym wzięły udział zespoły ze Szkoły Podstawowej w Biesiadkach, Gosprzydowej i Uszwi. Każda drużyna rozegrała dwa mecze szachowe.

Zwycięzcą turnieju została drużyna naszej szkoły w składzie:

  • Mikołaj Klecki ucz. kl.V
  • Nikola Zaczyńska ucz. kl.V
  • Jakub Bober ucz. kl.IVa
  • Konrad Duraczyński ucz. kl.IVb

II miejsce Gosprzydowa
III miejsce Biesiadki.

Gratulujemy zwycięzcom oraz pozostałym uczestnikom turnieju!


 

Powiatowe Igrzyska Dzieci Szkół Podstawowych w Szachach Drużynowych

Kolejnym etapem szachowych zmagań były Powiatowe Igrzyska Dzieci Szkół Podstawowych w Szachach Drużynowych, które odbyły się 10 listopada w Brzesku. W turnieju rywalizowało 6 zespołów. Drużyna naszej szkoły w niezmiennym składzie pokonała 4 drużyny, a jeden mecz szachowy zremisowała zdobywając 9 na 10 punktów. Nasi uczniowie kolejny rok z rzędu zdobyli tytuł Mistrzów powiatu brzeskiego. To ogromny sukces drużyny, którego następstwem jest udział w Mistrzostwach województwa małopolskiego w szachach drużynowych organizowanych w Myślenicach 5 grudnia.

Serdecznie gratulujemy naszym mistrzom szachowym i życzymy kolejnych sukcesów!