W naszej szkole odbył się Konkurs plastyczny - Aniołek Bożonarodzeniowy i dlatego w ostatnich dniach zaczęły się do nas „zlatywać” anioły. Były przeróżne! Duże, małe, grube, chude, całe białe, kolorowe, posypane brokatem, z papieru, nici, drewna, piórek, płatków kosmetycznych, styropianu itp. Prace były przepiękne, miały w sobie coś nadzwyczajnego i wprowadziły do naszej szkoły magiczny nastrój. W konkursie brały udział dzieci z klas I - III. To było bardzo trudne zadanie wybrać anioły najpiękniejsze z najpiękniejszych. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Waszej inwencji twórczej oraz Waszego zaangażowania.

Komisja dokonała oceny prac i po długiej, burzliwej naradzie postanowiła nagrodzić następujących uczniów:

I miejsce: Kornelia Orłowska kl. II a
II miejsce: Julia Wilk kl. I
III miejsce: Lena Gucwa kl. I

1. Karol Buda kl. II b
2. Liliana Chmielowska kl. I
3. Michalina Bogusz kl. II b
4. Zosia Czuba kl. II b

Gratulujemy laureatom i dziękujemy raz jeszcze wszystkim autorom tak wspaniałych i wyjątkowych aniołów!!! Zasługujecie na wielkie uznanie i pochwałę.