W lutym uczniowie naszej szkoły rywalizowali w Turnieju Szachowym w szachach indywidualnych o tytuł Szachowego Mistrza Szkoły w roku szkolnym 2022/2023.
Celem zawodów była popularyzacja szachów wśród dzieci. Chęć udziału w rozgrywkach zgłosiło 22 zawodniczek i zawodników. Uczniowie rozegrali bardzo ciekawe partie szachowe w atmosferze zdrowej, sportowej rywalizacji.

Zwycięzcą turnieju, a jednocześnie zdobywcą tytułu Szachowego Mistrza Szkoły został ponownie Mikołaj Klecki ucz. kl.V.

• II miejsce zajął Jakub Bober ucz. kl.IV a
  • III miejsce – Konrad Duraczyński ucz. kl.IV b

Zwycięzcy turnieju odebrali z rąk Pani dyrektor dyplomy i medale w odpowiednim kolorze, a pozostali zawodnicy pamiątkowe medale.
Wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie gratulujemy i zachęcamy do zgłębiania tajników tej pasjonującej, królewskiej gry.