Biblioteka Szkolna PSP w Uszwi zaprasza chętne Rodziny do stworzenia Klubu Czytających Rodzin. 

Klubowe spotkania z książką dla Rodzin będą okazją do promowania regularnego czytania dzieciom wartościowej literatury, miejscem, gdzie można wymienić się wrażeniami, wiedzą i konkretnymi lekturami. Jest to też okazja do pełnych wrażeń wspólnie spędzonych chwil, gdy Rodzice są blisko dzieci i pielęgnują sposób spędzania czasu, który ma niezwykle duży wpływ na rozwój i wychowanie najmłodszych. 

 

Poniżej zamieszczamy linki do informacji związanych z proponowaną przez nas akcją:
http://www.rodzinneczytanie.pl/kluby-czytajacych-rodzin

Do rozpoczęcia działalności Klubu wymagana jest deklaracja członkostwa min. trzech Rodzin; 

Zapraszamy Rodziny do zgłaszania się elektronicznie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.