W dniu 7 lutego 2019 r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. Najwcześniej tańce rozpoczęły dzieci z klas młodszych. Wspaniale prezentowały się w swoich kostiumach nie tylko podczas wspólnych zabaw, ale także w trakcie konkursu na najciekawszy strój. Jury pod przewodnictwem pani dyrektor Barbary Kondziołki wyróżniło w tej kategorii 5 uczniów, którzy otrzymali słodkie nagrody. Dzieci brały również udział w konkurencji tanecznej z balonami. Ich starsi koledzy rywalizowali natomiast w specjalnym wydaniu „Kocham Cię szkoło” w kategorii „polszczyzna”. Przedstawiciele danej klasy musieli w jak najkrótszym czasie odgadnąć zagadkę i jej rozwiązanie ułożyć z liter, które mieli umieszczone na kamizelkach. W tym konkursie zwyciężyła klasa VII, drugie miejsce zajęła klasa Vb, a trzecia lokata przypadła klasie III b gimnazjum. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie nagrody. Na bawiących się uczniów czekały również przygotowane przez rodziców ciasta, pizza oraz inne przekąski.