Na wszystkie smutki mają słodkie i pyszne rozwiązanie, znajdą radę na każde zmartwienie – to nasze kochane babcie i nasi kochani dziadkowie. Dwudziesty pierwszy oraz dwudziesty drugi stycznia są szczególnymi dniami w roku, w których możemy wyrazić im naszą wdzięczność za trud, oddanie, za wszystko, co od nich otrzymujemy – to Dzień Babci i Dziadka.

Z tej okazji dnia 22 stycznia uczniowie klas I-III pod opieką wychowawczyń przygotowali krótki montaż słowno-muzyczny. Dzieci poprzez życzenia, wiersze i piosenkę podziękowały wszystkim babciom i dziadkom za ich cierpliwość, zrozumienie, a przede wszystkim za czas, który zawsze mają dla wnuków.  Wykonały także dla swoich dziadków drobne upominki oraz laurki.