Festiwal Zawodów 2022
26 -27 kwietnia
TAURON Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7

 

Serdecznie zapraszamy uczniów, nauczycieli, dyrektorów szkół oraz rodziców do udziału w Festiwalu Zawodów 2022W tym roku Festiwal odbędzie się w nowej hybrydowej formule, polegającej na połączeniu tradycyjnych targów, otwartych dla zwiedzających oraz zawodoznawczego programu tematycznego dostępnego on-line.

Do bezpośredniego udziału w Festiwalu zapraszamy w szczególności uczniów klas ósmych, ich nauczycieli i rodziców.

Dla pozostałych uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, w tym samym czasie przygotujemy tematyczne programy zawodoznawcze, transmitowane on-line, które będą zawierały także relację z targów prowadzonych na żywo.

Festiwal Zawodów realizowany jest w ramach komponentu z doradztwa edukacyjno-zawodowego projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II” finansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a rejestracja dostępna będzie poprzez stronę internetową Festiwalu Zawodów www.zawodowa.malopolska.pl

Serdecznie zapraszamy!