Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klas I i III wybrali się do kina Planeta w Brzesku na bajkę pod tytułem „Pan Wilk i spółka". Dzieci z zainteresowaniem i przejęciem oglądały film, który przeniósł ich w niesamowite baśniowe miejsca. Fabuła przedstawiała losy pięciu przyjaciół o złej sławie, jak: błyskotliwy kieszonkowiec - Pan Wilk, włamywacz - Pan Wąż; mistrz kamuflażu - Pan Rekin, Pan Pirania i hakerka o ciętym języku - miss Tarantula, którzy stają się wzorowymi obywatelami. Po projekcji się udaliśmy się na małą przekąskę do restauracji McDonald's. Następnie pieszo wyruszyliśmy do parku Jordana, w którym czekały na dzieci wielorakie atrakcje: dmuchańce, kula sferyczna czy stanowisko łucznicze. Niepowtarzalna atmosfera, wspaniała zabawa oraz wspólnie spędzony czas sprawiły, że ten dzień był pełen radości i uśmiechu, a wydarzenie należy zaliczyć do bardzo udanych.