W Publicznej Szkole Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Uszwi uczy się 216 uczniów w tym:

Edukacja wczesnoszkolna - 82 uczniów:

  • Klasa I A – 14 uczniów, wychowawca mgr Ewelina Toboła
  • Klasa I B – 14 uczniów, wychowawca lic. Magdalena Lalecka 
  • Klasa II – 22 uczniów, wychowawca mgr Anna Cichostępska                            
  • Klasa III A – 16 uczniów, wychowawca mgr Ilona Mech                                   
  • Klasa III B – 16 uczniów, wychowawca mgr Marta Jagielska                          

Klasy IV - VIII – 134 uczniów

  • Klasa IV – 24 uczniów, wychowawca mgr Agata Zaczyńska
  • Klasa V – 27 uczniów, wychowawca mgr Anna Latosińska
  • Klasa VI – 15 uczniów, wychowawca mgr Marta Szczepańska                                  
  • Klasa VII A  – 18 uczniów, wychowawca mgr Teresa Czesak                       
  • Klasa VII B  – 16 uczniów, wychowawca mgr Piotr Rzepa       
  • Klasa VIII A  – 18 uczniów, wychowawca mgr Anna Marchwica                        
  • Klasa VIII B – 18 uczniów, wychowawca mgr Sabina Krakowska                

Dyrektor:

  • mgr inż. Lukrecja Chochlińska 


Nauczyciele:

  • mgr Barbara Kondziołka – geografia, historia
  • mgr inż. Lukrecja Chochlińska – matematyka
  • ks. mgr Krzysztof Tworzydło – religia
  • ks. mgr lic. Karol Kuźma – religia
  • mgr Joanna Olchawa – język niemiecki, edukacja dla bezpieczeństwa
  • mgr Anna Cichostępska – edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
  • mgr Ilona Palonek – edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Teresa Czesak – język polski, historia, plastyka, muzyka
  • mgr Agata Zaczyńska – język angielski
  • mgr Marta Jagielska – nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
  • mgr Sabina Krakowska-Puła – język angielski
  • mgr Kamil Kuras – wychowanie fizyczne
  • mgr Monika Piątek-Kuc – nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne
  • mgr Piotr Rzepa – biologia, chemia
  • mgr Anna Marchwica - matematyka
  • mgr Ilona Mech - edukacja wczesnoszkolna, wychowanie do życia w rodzinie
  • mgr Klaudia Stachurska – nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne
  • mgr Marta Szczepańska – wychowanie fizyczne, technika, doradztwo zawodowe
  • mgr Ewelina Toboła – edukacja wczesnoszkolna, zajęcia logopedyczne
  • mgr Zofia Zięć – świetlica, zajęcia rewalidacyjne
  • mgr Anna Zych - język polski, przyroda
  • mgr Józefa Zych - biblioteka, historia, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
  • lic. Aleksandra Skwarło - język polski
  • mgr Aneta Tyka - pedagog szkolny i specjalny
  • mgr inż. Krzysztof Pałka - informatyka, edukacja informatyczna
  • mgr Paweł Sacha - wiedza o społeczeństwie
  • mgr Anna Bukowiec - matematyka

 Administracja i obsługa:

  • mgr inż. Danuta Zając-Mitera - sekretarka
  • Elżbieta Biernat - sprzątaczka
  • Alicja Cichostępska - sprzątaczka
  • Barbara Jagielska - sprzątaczka
  • Małgorzata Witkowska - sprzątaczka
  • Katarzyna Pisarczyk - sprzątaczka
  • Klaudia Przepiórka - pomoc nauczyciela

 

 

 

 

Podkategorie