Uczniowie klas I-III naszej szkoły pragnęli uczcić święto swoich mam, jak również podziękować im za miłość, cierpliwość, trud wychowania oraz bezustanną opiekę. Z tej okazji dzieci z klasy I przygotowały krótkie życzenia oraz zaśpiewały piosenkę „Wiosenny spacer z mamą”. Wszyscy uczniowie zaprezentowali również upominki przygotowane specjalnie dla swoich mam.

 

 

 

Plan lekcji od 01.02.2021 r.

W imieniu Starostwa Powiatowego w Brzesku oraz Urzędu Gminy Gnojnik zapraszamy do udziału w kolejnej edycji powiatowej akcji sportowej „Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski”.

 

https://www.powiatbrzeski.pl/aktualnosc/3720,aktywny-powiat-brzeski-5-startujemy-17-maja – artykuł

 

https://fb.me/e/10ESZAc28 - link do wydarzenia na Facebooku

 

https://youtu.be/Bvuyasj8rew - link do filmu-instrukcji

 

 

Plan lekcji od 01.03.2021 r.

        Na wszystkie smutki mają słodkie i pyszne rozwiązanie, znajdą radę na każde zmartwienie – to nasze kochane babcie i nasi kochani dziadkowie. Dwudziesty pierwszy oraz dwudziesty drugi stycznia są szczególnymi dniami w roku, w których możemy wyrazić im naszą wdzięczność za trud, oddanie, za wszystko, co od nich otrzymujemy – to Dzień Babci i Dziadka.

        Z tej okazji dnia 22 stycznia uczniowie klas I-III pod opieką wychowawczyń przygotowali krótki montaż słowno-muzyczny. Dzieci poprzez życzenia, wiersze i piosenkę podziękowały wszystkim babciom i dziadkom za ich cierpliwość, zrozumienie, a przede wszystkim za czas, który zawsze mają dla wnuków.  Wykonały także dla swoich dziadków drobne upominki oraz laurki.