Uczeń klasy VII b Hubert Klecki otrzymał wyróżnienie w III Powiatowym Konkursie Piosenki Angielskiej ,,Be a Star” w kategorii klas VII-VIII. Wydarzenie było objęte patronatem Starosty Powiatu Brzeskiego – pana Andrzeja Potępy, a zostało zorganizowane przez nauczycieli języka angielskiego Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Brzesku.

Celem konkursu było miedzy innymi: prezentacja umiejętności wokalnych i językowych uczniów, propagowanie nauki języków obcych poprzez piosenkę, motywowanie do nauki języka angielskiego w ciekawy i przyjemny sposób oraz promocja nowych talentów. Konkurs miał charakter zdalny. Każdy uczestnik zobowiązany był przesłać do Komisji Konkursowej. plik video. Ocenie podlegały: poprawność językowa i fonetyczna, dobór repertuaru, intonacja, dykcja, poczucie rytmu, walory głosowe muzykalność i ogólne walory estetyczne.

Hubert zaprezentował piosenkę ,,Impossible’’ śpiewaną w oryginale przez J. Arthur’a – brytyjskiego piosenkarza, muzyka i autora tekstów.
Gratulujemy Hubertowi i życzymy dalszych sukcesów!