Dnia 19 czerwca uczniowie klas 1-3 wyruszyli na wycieczkę do Rabkolandu w Rabce-Zdroju. Tam czekały na nich niezliczone atrakcje. Mnóstwo wrażeń i radości dostarczyło dzieciom wesołe miasteczko – od karuzel, przez Wioskę Wikingów, aż po słynny dom strachów. Uczniowie sprawdzili także swoją odwagę na zjeżdżalniach i z uśmiechem na twarzach odkrywali kolorowe, pełne niespodzianek zakątki parku. To był fantastyczny czas integracji, który pozwolił uczestnikom wycieczki radośnie spędzić wspólne chwile. Wszyscy wrócili do domów zmęczeni, ale pełni wspaniałych wspomnień.