5 listopada 2020 r. dzieci z klasy I złożyły uroczyste ślubowanie, a następnie zostały pasowane przez panią wicedyrektor Lukrecję Chochlińską na uczniów naszej szkoły. Aby zasłużyć na miano „pierwszaka”, dzieci przedstawiły się, podzieliły wiedzą o życiu szkoły oraz zaprezentowały swoje umiejętności wokalno-taneczne. W nagrodę z rąk pani dyrektor otrzymały „Akt pasowania na ucznia”, książeczki do czytania oraz drobne słodkie upominki od rodziców.

 

Do naszej społeczności szkolnej zostali przyjęci następujący uczniowie klasy I:

 1. Boczarski Kacper
 2. Gagatek Alex
 3. Grabania Bartosz
 4. Habel Sara
 5. Jagielska Lena
 6. Jędryka Zofia
 7. Klimek Marcel
 8. Kowalczyk Franio
 9. Łukojko Zuzanna
 10. Makówka Tomasz
 11. Malaga Aleksandra
 12. Malaga Konrad
 13. Mech Laura
 14. Musiał Katarzyna
 15. Nowak Magdalena
 16. Opoka Hubert
 17. Pytel Julia
 18. Szewczyk Julia
 19. Świerczek Zuzanna
 20. Zapiór Franciszek
 21. Zelek Dawid
 22. Zych Tomasz

 

Wychowawca klasy: Anna Cichostępska