Mimo że styczeń jest zimowym miesiącem, są w nim jednak dwa wyjątkowe dni, w których każdemu robi się cieplej na sercu – to Dzień Babci i Dzień Dziadka. Teraz, gdy trwa pandemia koronawirusa, nie jest możliwe, abyśmy wszyscy razem spotkali się w szkole. Jednak nas to nie zniechęciło!

Uczniowie naszej szkoły pamiętają o swoich najdroższych babciach i dziadkach. Aby uczcić ich święto dzieci ze wszystkich klas I-III przygotowały piękne laurki, które zabrały do swoich domów, aby wręczyć je swoim kochanym babciom i dziadkom. Z wielkim zaangażowaniem, pod czujnym okiem swoich pań uczyły się także recytować wiersze i śpiewać piosenki, by później jak najlepiej zaprezentować swój program artystyczny. Uczniowie poprzez wiersz i piosenkę wyrazili babciom i dziadkom swoją miłość oraz wdzięczność za trud włożony w ich wychowanie.

Zachęcamy do obejrzenia zamieszczonych klasowych prezentacji.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy zdrowia, pociechy,
radości i dumy ze swoich wnucząt!

Klasa 1A

Klasa 1B