18 maja jak co roku odbyła się w naszej szkole „Mała Olimpiada Matematyczna", której celem było stymulowanie rozwoju uczniów uzdolnionych matematycznie, kształtowanie pozytywnej motywacji do podejmowania zadań oraz stworzenie możliwości sprawdzenia posiadanego poziomu wiadomości i umiejętności matematycznych.

Do wzięcia udziału w konkursie zostali zaproszeni uczniowie klas III szkół podstawowych z terenu naszej gminy wyłonieni w eliminacjach szkolnych. W zmaganiach uczestniczyło 17 uczniów. Zwyciężyła uczennica PSP w Lewniowej – Anna Górak. Drugie miejsce zajęła Martyna Grzegórzek z PSP w Uszwi, zaś trzecie miejsce przypadło Magdalenie Chyclak z PSP w Lewniowej. Oprócz dyplomów laureaci otrzymali nagrody rzeczowe, a pozostali uczestnicy drobne upominki.
Wszystkim serdecznie gratulujemy !!!