We wtorek 7 czerwca uczniowie klas trzecich wraz z wychowawcami oraz księdzem proboszczem wybrali się do Łagiewnik, aby pomodlić się i podziękować za łaski otrzymane podczas przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. Najpierw dzieci odwiedziły Centrum Jana Pawła II, gdzie poznały historię tego niezwykłego miejsca. Następnie została odprawiona msza św. w intencji dzieci pierwszokomunijnych, ich wychowawców oraz rodziców. Głównym punktem wycieczki było Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. W kaplicy z cudownym obrazem Jezusa Miłosiernego dzieci mogły się pomodlić, ucałować relikwie św. Siostry Faustyny Kowalskiej oraz zobaczyć jej grób. Miały także okazję wyjść na wieżę i podziwiać piękne widoki. Najdzielniejsi śmiałkowie pokonali ponad 200 schodów! Na zakończenie pobytu w Łagiewnikach uczestnicy wycieczki zakupili pamiątki dla siebie i swoich bliskich.