24 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022. Akademia rozpoczęła się od ceremonii przekazania sztandaru nowemu pocztowi sztandarowemu. Następnie Pani Dyrektor Barbara Kondziołka podsumowała pracę szkoły. Przedstawiła średnie klas oraz wyróżniła uczniów za wysokie wyniki w nauce, wzorową frekwencję i osiągnięcia sportowe.

Kolejnym punktem uroczystości było pożegnanie uczniów klas VIII. Absolwenci otrzymali nagrody książkowe, a rodzice listy gratulacyjne i podziękowania za pracę na rzecz szkoły. Następnie uczniowie klas VII przedstawili część artystyczną, w której przekazali ósmoklasistom dobre rady na nowy etap życia oraz obdarowali ich upominkami. Z kolei uczniowie klas VIII pożegnali się ze szkołą humorystycznym montażem słowno-muzycznym, dziękując rodzicom, dyrekcji, nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły za trud nauczania i wychowania. Po zakończeniu akademii nastąpiło rozdanie świadectw.

Wszyscy uczniowie naszej szkoły otrzymali promocję do następnej klasy, a ósmoklasiści ukończyli kolejny etap edukacji.

Gratulujemy i życzymy udanych, bezpiecznych wakacji!