17 czerwca 2021 r. w Starostwie Powiatowym w Brzesku odbyło się podsumowanie etapu regionalnego XI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci z terenów wiejskich „Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”. Wśród wyróżnionych znalazła się uczennica naszej szkoły Alicja Paterek z klasy II a, której serdecznie gratulujemy.

Konkurs ma na celu promowanie właściwych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego. W bieżącym roku szkolnym zadanie konkursowe polegało na wykonaniu dwuwymiarowej pracy plastycznej w formacie A3, w dowolnej technice pokazującej sposoby zapobiegania wypadkom przy pracy w gospodarstwie rolnym oraz rolniczym chorobom zawodowym.